Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Temel Yaşam Desteği Güncellemeleri | Sağlık Bakanlığı Yetişkinlerde, Çocuklarda, Bebeklerde Dış Kalp Masajı Ve Yapay Solunum İle İlgili..


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 10.05.2011 tarihinde Hale tarafından, İlk Yardım Kursu | Temel Uygulamalar bölümünde paylaşılmıştır ve 1962 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Temel Yaşam Desteği Güncellemeleri

Ekim 2010 tarihinden itibaren Avrupa Resüsitasyon Birliği (ERC) ve Amerikan Kalp Birliği (AHA) tarafından standartlarda bazı değişiklikler ve güncellemeleri yapılmıştır.


Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Temel Yaşam Desteği işlem basamaklarında yapılan değişiklikler ve güncellemeleri Haziran 2011 ayından geçerli olmak üzere yayınlanmıştır.

Bakınız, İlkyardım Nedir? | Temel Bilgiler – Kurallar – Genel İlkyardım Bilgileri – İlkyardımda Yapılması Ve Yapılmaması Gerekenler 112’nin Aranması Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir? Aniden hastalanan veya kazaya uğrayan …


Yetişkinlerde, Çocuklarda, Bebeklerde Dış Kalp Masajı ve Yapay Solunum İle İlgili Güncellemeleri pdf dosyası.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Yetişkinlerde, Çocuklarda, Bebeklerde Dış Kalp Masajı ve Yapay Solunum İle İlgili Güncellemeleri Web Sayfası

(Visited 5 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 10.05.2011 tarihinde Hale tarafından, İlk Yardım Kursu | Temel Uygulamalar bölümünde paylaşılmıştır ve 1962 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 3 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Temel Yaşam Desteği Güncellemeleri | Sağlık Bakanlığı Yetişkinlerde, Çocuklarda, Bebeklerde Dış Kalp Masajı Ve Yapay Solunum İle İlgili Güncellemeleri orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki Makale[Kimya] Polisakkarit Nedir? | Polisakkaritler Hakkında – Nişasta – Glikojen – Selüloz – Kitin – Polisakkaritler’in Kimyasal Özellikler.. Sonraki MakaleKök Hücre - Stem Cell Nedir? | Kök Hücre Türleri - Embriyonik Kök Hücreler - Fetal Kök Hücreler - Embriyonik Korsinoma Hücreleri - Yetişkin..

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz