Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Metal Fırtına 4 – Turan | Orkun Uçar – Biyolojik Savaş Ve Çin – Türkiye İlişkileri


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 26.11.2008 tarihinde Hale tarafından, Kütüphane | Okunması Gereken Kitaplar ve Kitap Özetleri bölümünde paylaşılmıştır ve 1370 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Metal Fırtına 4 – Turan

Orkun Uçar


Biyolojik savaş ve Çin – Türkiye ilişkilerini irdeleyen ”Metal Fırtına 4 – Turan” Altın Kitaplar yayınevinden çıktı.

İlk “Metal Fırtına”dan “Soğuk Savaş” sonrası yeni dünyayı kahramanı Gökhan Birdağ’ın gözünden anlatan Orkun Uçar, serinin devam eden dördüncü kitabında Çin’i ve biyolojik savaşı anlatıyor.


Kızıl Şaman Koray ile birlikte dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmaya çalışan Gökhan Birdağ’a bu kitapta nanoteknolojiyle güçlendirilmiş Çelik Takım üyeleri de katılıyor.

Piyasa fiyatı 17 YTL olarak belirlenen kitabı internetteki alışveriş sitelerinden daha ucuza bulmak mümkün.

Metal Fırtına serisi

2004 Aralık ayında çıkan “Metal Fırtına” Türkiye-ABD savaşını konu ediyordu. On bir baskı yapan ve 500 bin adet satan kitap sadece Türkiye’de değil, dünyada da tartışma yaratmıştı.

Türkiye’yi bu hazırlıksız yakalandığı hain saldırı da küçük yaştan itibaren ülkesine hizmet etmek için eğitilen Gri Takım üyesi Gökhan Birdağ kurtarıyordu.

2005 Eylül’ünde Altın Kitaplar etiketiyle yayınlanan “Metal Fırtına 2 – Kayıp Naaş” da ise düşman İsrail, konu MOSSAD’ın Türkiye üzerine sinsi planlarıydı. Bombalanan Anıtkabir’den Atatürk’ün naaşını çalan İsrail’e cezasını Kudüs’ün kalbinde Gökhan Birdağ veriyordu.

2006 Eylül’ünde yayınlanan “Metal Fırtına 3 – Kızıl Kurt” da yeni bir karakter okurun hayranlığını kazanıyordu: Kızıl Şaman Koray… Delişmen, kontrol edilmez, acımasız Koray, ailesi öldürülen Gökhan Birdağ’ın Rus Mafyası Opriçnina’dan ve onun lideri Korkunç İvan’dan intikam almasına yardım ediyordu.


(Visited 49 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 26.11.2008 tarihinde Hale tarafından, Kütüphane | Okunması Gereken Kitaplar ve Kitap Özetleri bölümünde paylaşılmıştır ve 1370 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 1 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Metal Fırtına 4 - Turan | Orkun Uçar - Biyolojik Savaş Ve Çin - Türkiye İlişkileri orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki MakaleTarihte Bugün: 14 Mart | (1919) - Tıp Bayramı Ve Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane'nin Kuruluş Yıldönümü Sonraki MakaleRobinson Crusoe Ve Cuma | Daniel Defoe'nun 1719’da İlk Basımı Yapılan Ve Bazılarınca İlk İngilizce Roman Olarak Nitelendirilen Kitap - Robinson Cruso..

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz