Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Açık Öğretim Lisesi Kayıtları Başlıyor


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 22.09.2007 tarihinde M.Karaman tarafından, Eğitim Haberleri, Gelişmeler, Sorunlar ve Sınavlar bölümünde paylaşılmıştır ve 30192 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim liseleri 2007-2008 eğitim-öğretim yılı I. dönem kayıt yenileme işlemleri 24 Eylül-5 Ekim günleri arasında yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, bu tarihler arasında, bakanlık bünyesindeki Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün Ölçme Değerlendirme ve Açık Öğretim Kurumlar Dairesi Başkanlığı’na bağlı, Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim liselerine kayıtlı öğrenciler ve öğrencilik durumu aktif ya da donuk olanların bu işlemleri yapabileceği bildirildi.


Kayıt yenileme işlemleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlendirilen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde yapılacak.

AA


(Visited 2 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 22.09.2007 tarihinde M.Karaman tarafından, Eğitim Haberleri, Gelişmeler, Sorunlar ve Sınavlar bölümünde paylaşılmıştır ve 30192 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 0 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Açık Öğretim Lisesi Kayıtları Başlıyor orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki Makale[Matematik] Olasılık - Terimleri, Fonksiyonu, Olaylar ve Koşullu Olasılık Sonraki MakaleA'dan Z'ye Tıp Sözlüğü | Tıbbi Terimler ve Şifalı Bitkiler

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz