Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

SBS’de Başvuru Süresi Uzatıldı | İlköğretim 6. Ve 7. Sınıf Öğrencilerinin Girebileceği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) İle Devlet Paras


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 23.02.2008 tarihinde Hale tarafından, Öğretmenler ve Adayları İçin Özel Bölüm bölümünde paylaşılmıştır ve 3611 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


SBS’de başvuru süresi uzatıldı

İlköğretim 6. ve 7. sınıf öğrencilerinin girebileceği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ile Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı’na (DPY-B) başvurular 29 Şubat’a kadar uzatıldı.


Milli Eğitim Bakanlığı tarafından valiliklere gönderilen yazıda şunlar kaydedildi:

“Yurdumuz genelinde etkili olan olumsuz hava şartları sebebiyle bazı il ve ilçe merkezlerinde eğitime ara verilmiş ve ayrıca banka bulunmayan köy ve kasabalardan ilçe merkezlerine ulaşım gerçekleşememiştir. Bu sebeple çok sayıda öğrencimizin bankaya yatırılması gereken başvuru ücretini yatıramaması gibi bir takım olumsuzlukların meydana geldiği, başvuru yapamayan aday velilerinin bakanlığımıza müracaatlarından anlaşılmaktadır.

Adayların mağdur olmamaları ve başvurularını rahatlıkla yapabilmeleri için ‘Seviye Belirleme Sınavı’ ile ‘6. ve 7’nci Sınıflar Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı’ başvuru süresi 29 Şubat 2008 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır.”Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 23.02.2008 tarihinde Hale tarafından, Öğretmenler ve Adayları İçin Özel Bölüm bölümünde paylaşılmıştır ve 3611 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 0 adet mesaj daha bulunmaktadır.

SBS\'de Başvuru Süresi Uzatıldı | İlköğretim 6. Ve 7. Sınıf Öğrencilerinin Girebileceği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) İle Devlet Parasız Yatılılık Ve Bursluluk Sınavı orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki MakaleKırık | Resimli Anlatım, Tanımı, Tedavi Yöntemleri Sonraki MakaleBulgar Atasözleri | Altın leğenin kan kusana ne faydası var.

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz