Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Metal Fırtına 2 – Kurtuluş | Burak Turna


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 24.01.2008 tarihinde Hale tarafından, Kütüphane | Okunması Gereken Kitaplar ve Kitap Özetleri bölümünde paylaşılmıştır ve 1402 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Metal Fırtına 2 – Kurtuluş


Kitap Hakkında Bilgi

Metal Fırtına 2 Kurtuluş, ilk kitaptan bu yana merak edilen soruların cevaplarını heyecanlı ve sürükleyici yepyeni bir olay örgüsüyle sunuyor. Abdullah Gül ve ekibi, kimlerin elinde?

ABD’nin Türkiye’yi işgal girişimi üzerine diplomatik müzakerelerde bulunmak amacıyla Vaşington, DC’a hareket eden Abdullah Gül ve ekibi enterne edilmişti. Ekibin başına neler geldi, Dışişleri Heyeti ile ilgili planlar neydi? Planların arkasında kim vardı ve bağlantıları nerelere kadar uzanıyordu? Vaşington, DC’da patlayan bomba neleri değiştirdi?


Vaşington’da patlayan atom bombasının sistemi zora sokması ve Türkiye işgalinin çıkmaza girmesi sonucu Başkan Bush görevden çekilmek zorunda kalmıştı. Yeni ABD hükümeti kimlerden oluşuyor, neyi hedefliyor? Türkiye hızla toparlanırken ateş bu sefer nerelere sıçrıyor? Amerikan yönetimine el koyan gizli bir grup, kimsenin beklemediği bir anda tekrar harekete geçerken yeni hedef neresi? Türk, Amerikan ve Rus politikacılar zamana karşı yarışıyor. Gri Takımın içinde köstebek mi var? Ortadoğu’ya nihai barışı getirmek isteyen Türkiye bunu başarabilecek mi?

Tanıtım Yazısı’ndan

Kitabın Arka Kapağı

Türkiye hızla toparlanırken ateş bu sefer kutsal topraklarda…

Amerikan yönetimine el koyan gizli bir grup, kimsenin beklemediği bir anda yeniden harekete geçiyor. Savaş çöllerde devam ediyor…

Türk, Amerikan ve Rus politikacılar zamana karşı yarışıyor. Türk Ordusu yine iş başında…

Abdullah Gül ve bürokratları kaçıranların amacı ne?


Gri Takım, perde arkasındaki güçlerle karşı karşıya.

Orta Doğu’ya nihai barışı getirmek isteyen Türkiye bunu başarabilecek mi?

Bakınız, Metal Fırtına | Orkun Uçar – Burak Turna – Tarih, 23 Mayıs 2007… Yer, Kerkük’ün kuzeydoğusu…

(Visited 1 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 24.01.2008 tarihinde Hale tarafından, Kütüphane | Okunması Gereken Kitaplar ve Kitap Özetleri bölümünde paylaşılmıştır ve 1402 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 1 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Metal Fırtına 2 - Kurtuluş | Burak Turna orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki MakaleZamanın Kısa Tarihi: Büyük Patlamadan Karadeliklere | Stephen Hawking'in İlk Kez 1988'de Yayınlanan Popüler Bilim Kitabı Sonraki MakaleTarihi Gizemler | Kaya Resimlerinin Esrarı - Zaman: Geç Buzul Çağından Sonra - Mekân: Dünya

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz