Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Lahana Çorbası Kapsülü | Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 05.09.2008 tarihinde shane tarafından, Sağlık Dünyası | Alternatif Tıp | İlk Yardım bölümünde paylaşılmıştır ve 1476 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü

Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü – Hakkında


Bugüne kadar ancak zahmetli pişirme yöntemleri ve katı rejimler yoluyla elde edilen sonuca, bu süper kapsüller sayesinde kolaylıkla ulaşacaksınız, Çünkü Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülleri, normal lahana çorbasından 3 kat daha fazla zayıflatıcı etkisi olan madde içermektedir. Her bir kapsülde zayıflatıcı etkisi olan maddeler yüksek oranda konsantre edilmiş olarak bulunmaktadır. Bu maddeler vücutta anında aktif hale gelip doğal yolla etkisini gösterir; yağları çözer ve karın, bel, bacak ve kalçadaki fazla kiloların atılmasını sağlar. Vücuttaki yağ fazlası dışarı atılır. Bu yağ çözücü etkiden dolayı Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülleri zamanın en doğal yağ yakıcısı sayılmaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde kilolarınızdan bir bir kurtulacaksınız; üstelik kalıcı olarak yo-yo etkisi olmaksızın.

Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülleri, normal lahana çorbasından 3 kat daha fazla zayıflatıcı etkisi olan madde içermektedir; çünkü her kapsülde 3 tabak lahana çorbası konsantresi bulunmaktadır. Her yemekten 20 dakika önce bol su ile alınan kapsül midede açılarak alınan besinlerde bulunan yağların vücuda emilimini engellemekte; vücudun enerji ihtiyacı da mevcut depo yağlardan kullanılarak yağ yakılması sağlanmaktadır.Bu yağ çözücü etkiden dolayı Lahana Çorbası Kapsülleri zamanın en doğal yağ yakıcısı sayılmaktadır.

Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü – İçeriği


Ürün Tanımı: Vegelife Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülleri, lahana çorbası bileşimindeki maddelerin konsantresini içerir. Bu ürün, beslenme alışkanlığı kapsamında yenilen gıdaların besin değerini zenginleştiren vitaminlerle güçlendirilmiştir.

İçindekiler: Beyaz lahana tozu, kırmızı biber tozu,soğan tozu, kereviz tozu,domates tozu, havuç tozu, askorbik asit, E vitamini, Niasinamid, Kalsiyum-D-Pantotenat, B6 vitamini, B2 vitamini, Folik Asit, Biotin, B12 vitamini, Ayırıcı madde:Magnezyumstearat-E171. Kapsül maddesi:selulosa (bitkisel)

Ambalaj Miktarı (Inhalt): Adedi 45 gramlık 60 kapsül

Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü – Etkisi

Aç kalmadan kolayca kilonuzu kontrol edersiniz.

İçeriğinde bulunan ekstra vitaminler vücudunuzdaki zararlı toksinleri temizler.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirir.


Selülit ve kırışıklığa karşı faydalıdır.

Açlık hissini azaltarak, bunun yanında yemek ile aldığınız yağların vücut içerisinde emilimini engelleyerek vücuttan atılmasını sağlamaktadır.

Kalp ve damar hastalıklarına karşı etkilidir.

Kansere karşı koruyucu etkisi vardır.

Toksinlerin atılımı ile vücut hücrelerinin erken yaşlanmasının geciktirilmesinde yardımcı olabilir.

Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü – Kullanımı

Vegelife, yemeklerden önce 1-3 kapsül bir miktar su ile yutulur. Günlük azami 3 doz kapsüldür. Tavsiye edilen miktardan fazlasını kullanmayınız.

Kapsüllerden maksimum verim almak için neler yapılmalı?

Düzenli kullanmak şarttır.

Yemeklerden 20 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.

Gün içerisinde en az 1 saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmak sağlığınız açısından çok önemlidir. Maksimum etki için tavsiye ederiz.

Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırır.

Ayrıca sağlıklı bir kilo kontrolü için aşağıdaki kurallara uymanız sizin kapsüllerden alacağınız verimi 1 kat daha arttırır.

Lahana Çorbası Kapsülü CabbagePow ile ilgili genis aciklamayi ve kullanici yorumlarini Lahana Çorbası Kapsülü CabbagePow sitesinde bulabilirsiniz.

(Visited 62 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 05.09.2008 tarihinde shane tarafından, Sağlık Dünyası | Alternatif Tıp | İlk Yardım bölümünde paylaşılmıştır ve 1476 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 1 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Lahana Çorbası Kapsülü | Cabbagepow Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki MakaleKar Tanesi | Eski Çağlarda, Kuzey Ülkelerinden Birinde, Ormanlar İçindeki Küçük Bir Köyde, Daniel Adında Bir Çiftçi Ve Anna Adındaki Karısı Yaşıyorlar.. Sonraki MakaleKimyasal Buhar Biriktirme | CVD Yöntemi Kullanılarak, Metal Filmlere Şekil Verebilmek İçin Hidrojen Azaltılması İşlemi

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz