Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Çanakkale Şehidi Koca Seyit Anısına Yağlı Boya Resim Yarışması | Yarışma İçin Son Başvuru Tarihi 16 Şubat 2009


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 21.10.2008 tarihinde Hale tarafından, Vatan Sevgisi | Şehitlerimize Özel Bölüm bölümünde paylaşılmıştır ve 5357 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Koca Seyit Anısına Yağlı Boya Resim Yarışması

Balıkesir’in Havran ilçesinde, Çanakkale Zaferi’nin kahramanlarından Seyit Çabuk’un (Koca Seyit) anısına yağlı boya resim yarışması düzenlendi.


Havran Kaymakamı Fatih Genel, sırtına aldığı 276 kiloluk top mermisiyle Çanakkale’nin geçilmezliğini sağlayan Koca Seyit’in anısını yaşatmayı amaçladıklarını belirterek, “Koca Seyit’i renk ve çizgilerle betimleyerek, topluma ve gelecek kuşaklara daha iyi tanıtmak istiyoruz.” dedi. Yarışmaya katılacak eserler özgün olacak. Yarışmacılar, en çok iki eserle yarışmaya katılabilecek. Yarışma için son başvuru tarihi 16 Şubat 2009. Sonuçlar 6 Mart 2009 tarihinde açıklanacak. Ödül töreni 18 Mart 2009 tarihinde ilçeye bağlı Koca Seyit Köyü’ndeki Koca Seyit Anıt Alanı’nda yapılacak.


(Visited 1 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 21.10.2008 tarihinde Hale tarafından, Vatan Sevgisi | Şehitlerimize Özel Bölüm bölümünde paylaşılmıştır ve 5357 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 0 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Çanakkale Şehidi Koca Seyit Anısına Yağlı Boya Resim Yarışması | Yarışma İçin Son Başvuru Tarihi 16 Şubat 2009 orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki MakaleWilson İlkeleri Nelerdir? | 14 Nokta - Milletler Cemiyeti =Cemiyet-i Akvam - President Woodrow Wilson's Fourteen Points Sonraki Makale[İlk Yardım] Alkol Zehirlenmesi ve Koması Durumunda Yapılması Gereken Tıbbi Müdahaleler

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz