Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Barış Durak | Güzel Bir Şey…


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 19.08.2008 tarihinde Hale tarafından, Deneme ve Düz Yazı Paylaşımları bölümünde paylaşılmıştır ve 1478 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Güzel Bir Şey…

İnsan sevince gerçekten çok farklı oluyor. Yani insan gerçekten sevgisini anlatabiliyorsa ve hiç çekinmeden söyleyebiliyorsa ne mutlu ona. Tabi ki onun da sizi sevmesi çok önemli. Yani eğer gerçekte o da sizi seviyorsa dünyada sizden mutlu insan yoktur. Çünkü sevdiğiniz kişi sizi seviyor. Ve ben biliyorum ki oda çok seviyor. Çünkü insan sevdiği için bazı şeyleri gerçekten göze alıyorsa onu gerçek anlamda çok seviyor demektir. Sevgi denilen şey gerçekten çok mutlu ediyor insanı. Sevgisiz bir yaşam hayatı insanlar için gerçekten çekilmez olurdu. Sevgi insanları hayata bağlayan çok önemli bir faktördür. Sevgisiz yaşamı hiç bir insan düşünemez. Yani kalbi olan,ruhu olan,düşüncesi olan ve biraz da yaşama sevinci olan bir insan için sevgi çok önemlidir. Sevginin tanımını bana sorsalar cevabım şöyle olur : Eğer insan mutluluktan kalbi daha fazla hızlı atıyorsa,her dakika her saniye onu düşünüyorsa,onun ismini beynine mıh gibi çakmışsa ve onunla gelecek düşünüyorsa gerçekten sevginin tanımı budur. Herkesin gerçekten sevdiğine bu sözleri söylemesi lazım.


Sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi, sevgi sevdiğinizi sevgiye boğun.

Sevin ki sevginin ne güzel bir şey olduğunu anlayın. Sevin ki,hayat size daha güzel olsun. Sevin ki sevildiğinizin farkına varın. Sevmenin o güzel, o eşşiz tatlarını tadın.

Hadi ne duruyorsun sevsene. Çok hem de çok sevilsene.


Not: Paranın geçmediği tek şey sevgi.

Barış Durak

(Visited 14 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 19.08.2008 tarihinde Hale tarafından, Deneme ve Düz Yazı Paylaşımları bölümünde paylaşılmıştır ve 1478 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 2 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Barış Durak | Güzel Bir Şey... orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki Makale2009 7.Sınıflar Seviye Belirleme Sınavı (SBS) Soruları ve Cevapları Sonraki MakaleZihin Kontrolü ve Beyin Yıkama - Gerçek Mi, Fantezi Mi ? | Beyin Yıkama ve İdeoloji Teknikleri | Zihin Kontrolü Vakaları

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz