Bilgi Bankamız 62 Kategoride, 9052 Makale ve Konu Anlatımı içermektedir. Son Güncelleme: 27.01.2020 06:06

Atatürk’ün Kehanetleri | Gazeteci Ali Bektan


İçerik Hakkında Bilgi

  • Bu içerik 15.01.2008 tarihinde Hale tarafından, Atatürk'ün Geleceğe İlişkin Kehanetleri bölümünde paylaşılmıştır ve 1981 kez okunmuştur.
    Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

İçerik ve Kategori Araçları


Atatürk’ün Kehanetleri

“Bir yolcunun yolda yürüyebilmesi için ufku görmesi yeterli değildir.
Ufkun ötesini de görmesi gerekir…”


Mustafa Kemal ATATÜRK

Sınır Ötesi Yayınları


Atatürk ile ilgili şimdiye kadar çok şey söylendi çok şey yazıldı… Ancak, O’nun çok önemli bir özelliği üzerinde hiç durulmadı.

O öyle bir özellikti ki, tüm yaşamını etkilemiş ve belki de Atatürk’ü Atatürk yapan en temel niteliklerinden biriydi…
Bu, O’nun inanılmaz ölçüde gelişmiş “Geleceği Önceden Sezebilme” yeteneğiydi… Evet… Maalesef O’nun bu özelliği üzerinde şimdiye kadar hiç durulmadı…

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün olağanüstü yaşamı boyunca, başından son derece ilginç ve gizemli olayların geçtiği biliniyor… Bunlar yan yana getirildiğinde; Atatürk’ün bilinen üstün yanlarının yanı sıra, bilinmeyen bazı gizemli yönleriyle birlikte, çok daha olağanüstü bir şahsiyet olarak karşımıza çıktığını görüyoruz.

Atatürk’ün bilinmeyen yönlerinin başında, O’nun “Parapisikolojik Yetenekleri” gelir.

Atatürk’ün “Duyular Dışı Algılamaları”nın normal bir insanla kıyaslanamayacak derecede gelişmiş olduğu, bu kitapta tarihi belgelerden alınan kanıtlarıyla birlikte ortaya konulmuştur. Bu kantıların ışığında; Atatürk’ün sıradan bir “altıncı duyu”ya değil, son derece gelişmiş bir “geleceği görme” yani “kehanet” yeteneğine sahip olduğu görülmektedir.

Gazeteci Ali Bektan’ın 18 yıllık araştırmasının ürünü.

1998


(Visited 1 times, 1 visits today)


Kaynak: Kadim Dostlar ™ Forum

Bu içerik 15.01.2008 tarihinde Hale tarafından, Atatürk'ün Geleceğe İlişkin Kehanetleri bölümünde paylaşılmıştır ve 1981 kez okunmuştur. Bu içeriğin devamında incelemek isteyebileceğiniz 7 adet mesaj daha bulunmaktadır.

Atatürk\'ün Kehanetleri | Gazeteci Ali Bektan orjinal içeriğine ulaşmak için tıklayın ...

Önceki Makale[Matematik] Gauss Yasası | Gauss Yasasının İntegral Şekli - Gauss Yasasının Diferansiyel Şekli Sonraki MakaleOsmanlı Döneminde Kullanılan Kağıt Paralar..

Bu Makaleyle İlgili Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Diğer Ziyaretçilerle Paylaşabilirsiniz